MIÓD NEKTAROWY CZEREŚNIOWY BLEUES 250G

50,00  z VAT

Producent: Joel Fabreguettes, Francja.

Opakowanie: 250g słoik.

Skład surowcowy: miód naturalny z kwiatów czereśni.

Produkt z logo energetyzacji – napełniony przez Andrzeja Kowalczyka subtelnymi energiami poprawiającymi witalność i samopoczucie.

Brak w magazynie

SKU: 1922 Kategoria:

Opis

Miód francuski marki Les Ailes Bleues. Produkowany jest przez pszczelarza pasjonata. Centrum działalności mieści się w górach francuskich na terenach Prowansji. Ule umieszczane są w pobliżu pól, na których nie są stosowane środki chemiczne. Jest to robione zarówno w interesie pszczół jak i nas, konsumentów tych miodów. Położenie pól w rejonie góry Mont Ventoux gwarantuje doskonały smak i aromat miodu. Jest bardzo charakterystyczny i niepowtarzalny ze względu na dobierane przez pszczelarza miejsca w których pszczoły pozyskują miód.

Miód czereśniowy jest dość rzadko spotykanym u nas miodem. Ten wczesnowiosenny miód charakteryzuje się ciekawym aromatem i delikatnym smakiem. Przypisuje mu się właściwości moczopędne i pozytywny wpływ na utrzymanie wewnętrznej równowagi organizmu. Nie co roku jest pozyskiwany. Zdarza się, że czereśnia zakwitnie zbyt wcześnie, gdy jeszcze pszczoły nie są gotowe do produkcji miodu. Wpływa to na unikatowość tego produktu.

Na miody powinny uważać przede wszystkim osoby uczulone na miód, cukrzycy, osoby ze skłonnością do tycia.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “MIÓD NEKTAROWY CZEREŚNIOWY BLEUES 250G”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *