MIÓD NEKTAROWY LAWENDOWY BLEUES 250G

30,00  z VAT

Producent: Joel Fabreguettes, Francja.

Opakowanie: 250g słoik.

Skład surowcowy: miód naturalny z kwiatów lawendy.

Produkt z logo energetyzacji – napełniony przez Andrzeja Kowalczyka subtelnymi energiami poprawiającymi witalność i samopoczucie.

Brak w magazynie

SKU: 1924 Kategoria:

Opis

Miód francuski marki Les Ailes Bleues. Produkowany jest przez pszczelarza pasjonata. Centrum działalności mieści się w górach francuskich na terenach Prowansji. Ule umieszczane są w pobliżu pól, na których nie są stosowane środki chemiczne. Jest to robione zarówno w interesie pszczół jak i nas, konsumentów tych miodów. Położenie pól w rejonie góry Mont Ventoux gwarantuje doskonały smak i aromat miodu. Jest bardzo charakterystyczny i niepowtarzalny ze względu na dobierane przez pszczelarza miejsca w których pszczoły pozyskują miód.

Miód lawendowy polecany jest w profilaktyce i pomocniczo w leczeniu górnych dróg oddechowych. Swoje silne właściwości antyseptyczne i przeciwzapalne zawdzięcza obecności olejków eterycznych zawartych w nektarze lawendy. Polecany jest też przy zakażeniu dróg moczowych, infekcjach przewodu pokarmowego, w szczególności infekcjach jelitowych. Wspomaga gojenie ran, lekkich oparzeń i wpływa na zmniejszenie odczynów alergicznych skóry. Często stosowany jest jako składnik maseczek poprawiających kondycję włosów i skóry.

Duża zawartość olejków eterycznych, witamin z grupy B i minerałów, sprawia, że ma właściwości regenerujące, odprężające, wspomaga leczenie chorób serca i krążenia. Polecany jest przy bólach głowy, przemęczeniu, stresie.

Na miody powinny uważać przede wszystkim osoby uczulone na miód, cukrzycy, osoby ze skłonnością do tycia.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “MIÓD NEKTAROWY LAWENDOWY BLEUES 250G”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *